PREČO S NAMI

Prečo to skúsiť s nami?

Mnohí sa stretávajú s tým, že ak už má človek niektorú diagnózu (neinfekčné a negenetické ochorenia), musím sa s ňou naučiť žiť.
Žiaľ, doterajšie medicínske prístupy nepriniesli svetlú perspektívu výrazného zlepšenia, poťažmo zastavenia progresie, prípadne mierneho zlepšenia. Ale akosi sa zabúda na riešenie primárnej príčiny vzniku tzv. civilizačných ochorení.
Výskumy posledných rokov ukázali, kde je príčina, ktorou je v takmer všetkých prípadoch prítomnosť zápalu, či jeho chronickej podoby.

Lenže k riešeniu zápalových procesov nie sú potrebné z dlhodobého hľadiska lieky, ale nastolenie rovnováhy prozápalových a protzápalových látok v našom tele, ktoré sa produkujú ako dôsledok našej obživy.

Takúto perspektívu vám vieme ukázať. Tak sa objednajte na bezplatnú konzultáciu a dozviete sa mnoho nového z oblasti primárnej prevencie a ochrany zdravia, ale aj jeho zlepšenia.

Život v rovnováhe

Príroda nás nastavila na rovnováhu vo všetkých oblastiach fungovania nášho organizmu.
Tieto oblasti, či časti sa vzájomne ovplyvňujú a aj procesy v nich prebiehajúce. Akonáhle dochádza k výkyvom v rovnováhe, náš organizmus už nemusí fungovať správne. A celá funkčnosť nášho tela je vlastne závislá od našej obživy. Ak máme v obžive všetko a v dostatočnom množstve, čo naše telo potrebuje k správnemu fungovaniu, tak nemá byť prečo „choré“ a z dlhodobého hľadiska je preventívne chránené.
A správna obživa je základom primárnej prevencie.

V rámci primárnej prevencie ponúkame nie len samotný skríning, teda diagnostiku, či unikátne krvné testy, ale v nadväznosti na výsledky aj riešenie, ktoré je opäť preukázané diagnostikou, či testom. Ide teda o exaktný dôkaz funkčnosti a účinnosti riešenia. Zároveň je tu pridaná hodnota našich skúseností a výsledkov mnohých klientov, kde vieme ukázať, ako sa menil doslova život mnohých, ktorí si nevedeli poradiť pri zlepšení svojho zdravia.

Jedinečný koncept podložený dôkazmi

Vysokokvalitné prírodné produkty

Riešenie, ktoré môže byť aj v spojení s produktami máme od niekoľkých svetových spoločností, ktoré dbajú na to, aby boli ich produkty prírodné, čisté a teda nášmu telu čo najprirodzenejšie. Zároveň aby boli aj vysoko funkčné a účinné.
Jedná sa predsa o naše zdravie a do tela by sme si nemali pridávať látky, ktoré nášmu telu nie sú prospešné, ale zaťažujú náš organizmus, prípadne zbytočne podnecujú zvýšenie metabolických procesov.

Dnes máme v rukách efektívne a účinné nástroje riešenia mnohých zdravotných problémov a vieme pomôcť mnohým ľuďom zlepšiť si kvalitu života a to v rôznom veku. Od malých detí, až po seniorov. Keďže výsledky nám ukazujú, že naša populácia je na tom veľmi zle, radi prijmeme do našich radov ďalších kolegov, ktorí majú tendenciu v prvom rade pomáhať druhým a tešiť sa z výsledkov, aby sme sa dostali k omnoho väčšiemu počtu ľudí. Preto ponúkame príležitosť okrem zlepšenia zdravia, zlepšiť si aj finančnú situáciu a radi vás oboznámime s možnosťami, ktoré sa popri radosti s výborných výsledkov ponúkajú.

Jasná vízia a príležitosť

Prejsť na začiatok