Fakty

FAKTY O OBNOVE ZDRAVIA

98% populácie je v ohrození

Výsledky našich testov ukazujú, že 98% populácie nemá správne zloženie membrán (obalov) svojich buniek. Tie následne produkujú zápalové procesy, ktoré môžu časom prejsť do chronickej podoby.
Zároveň však neumožňujú prepustiť dostatok potrebných živín pre
správne fungovanie buniek a tým spomaľujú množstvo ďalších potrebných procesov v organizme.
Vieme ich odhaliť a máme účinné riešenie.

Všetko, čo náš organizmus potrebuje na jeho správne fungovanie by sme mali mať v našej strave. Jej súčasťou sú aj tzv. esenciálne živiny, ktoré si naše telo nedokáže z ničoho vyrobiť, preto ich musíme prijímať v strave. Zároveň by naša strava mala obsahovať úplne všetky potrebné živiny a stavebné látky.
Žiaľ, dnešná strava už nie je to, čo bývala pred pár desaťročiami. Zároveň sme zistili, že niektoré komponenty nám v strave chronicky chýbajú, čo spôsobuje závažné zdravotné komplikácie. Vieme ktoré a máme aj riešenie.

Zdravie a strava

Ako na tom ste?

Myslíte si, že prevencia je dobrá? Je dobré vedieť, ako na tom ste? Zrejme áno, lebo potom viete urobiť aj konkrétne kroky k zlepšeniu, ak zistíte, že vám niečo chýba.
Prevencia, ktorá sa zvyčajne robí u lekára, je však tzv. skríning. To znamená, že sa preventívne zisťuje, či už nemáte nejaké zdravotné problémy, ktoré sa ukážu na výsledkoch rôznych vyšetrení.
Ale oveľa dôležitejšia je tzv. „PRIMÁRNA PREVENCIA“.
To je spôsob, akým sa chrániť pred tým, aby ste nemali žiadne ochorenie (okrem genetických). Ako na tom ste dnes vieme zistiť.

Riešenie v rámci primárnej prevencie skutočne existuje a dokonca ho odporúča aj väčšina lekárov. Lenže ho nevedia kvantifikovať, ani konkretizovať.
Žiaľ, osveta v tejto oblasti je za posledných pár desiatok rokov úplne mizivá a správne odporúčania sa žiaľ zužujú len na používanie všeobecných fráz. Komplexné riešenie zahŕňa unikátnu diagnostiku, konkretizované efektívne a účinné riešenie podporené stimuláciou. Testom zistíme, čo vašim bunkám chýba, aby správne fungovali a na základe výsledkov testu odporučíme konkrétne riešenie. Účinnosť a efektivita sa potvrdzuje opäť testom, teda priamym dôkazom.
Aby riešenie bolo ešte účinnejšie, pomôžeme vám stimulovať váš cievny systém aby dopravil potrebné komponenty a živiny do úplne každej bunky vášho tela.

Máme komplexné riešenie

Prejsť na začiatok